Kontakt

Våra medarbetare

Meag Va-system är ett familjeföretag som bidrar med produkter, erfarenhet och rådgivande kunskap för bästa va-lösningar i betong.

Vårt mål är att betong ska vara med i alla kommuners materialvals policy. Allt vi gör ska bidra till att skapa en smartare infrastruktur.

Säljkontor

Hallsberg

Långgatan 31, 694 32

Huddinge

Elektronvägen 1, 141 49

Vänersborg
Västerås

Tallmätargatan 2, 721 34

Trollbo

Trollbo 16, 783 92 Stora Skedvi

Order/Expedition

Central växel

ÖST

Namn

Telefon

Västerås

Stefan Ahrons

stefan.ahrons@meag.se

VÄST

Vänersborg

Tobias Haarala

tobias.haarala@meag.se

Lars Carlsson

lars.carlsson@meag.se

Hallsberg

Karin Erson

karin.erson@meag.se

Mikaela Persson

mikaela.persson@meag.se

PUMPSTATIONER

Huddinge

Dan Lindström

dan.lindstrom@meag.se

Förfrågan skickas till

pumpstation@meag.se

Försäljning

ÖST

Västerås

Mattias Brixing

mattias.brixing@meag.se

Huddinge

Roger Jansson

roger.jansson@meag.se

Robert Gustavsson

robert.gustavsson@meag.se

VÄST

Göteborg

Mikael Kinell

mikael.kinell@meag.se

Vänersborg

Filip Lundgren

filip.lundgren@meag.se

PUMPSTATIONER

Huddinge

Lotta Fogelmark

lotta.fogelmark@meag.se

Joacim Rastas

joacim.rastas@meag.se

Förfrågan skickas till

pumpstation@meag.se

Övriga

Verkställande direktor

Mårten Bladh

marten.bladh@meag.se

Försäljningschef

Mats Edling

mats.edling@meag.se

Kvalitetschef

Bertil Olsson

bertil.olsson@meag.se

Produktionschef

Henrik Persson

henrik.persson@meag.se

Ekonomi/bokföring

Catarina Johansson

catarina.johansson@meag.se

Ekonomi/fakturor

Tina Pros

tina.pros@meag.se

Skicka fakturor till

mvafaktura@meag.se

Kvalitet, Miljö och övriga dokument